Arifoğlu Argan Yağı 10 Ml – Doğal Bakım Yağı

Arifoğlu Argan Yağı 10 Ml – Doğal Bakım Yağı

Arifoğlu Argan Yağı, içeriğindeki besleyici özelliklerle bakımlarınıza ışıltı katıyor! Herkes tarafından sıklıkla tercih edilen Argan Yağı tırnak bakımından cilt bakımına ve saç bakımına yardımcı olmaktadır. Kolay ve pratik kullanılabilen argan yağı sizler için Tirnakbakimyagi.com’da!

 

Ürün Bilgileri

Argan Yağı besleyici özellikleri ile tırnak bakımınıza ışıltı katacak!

Doğal Argan Yağı Nedir?

Argan yağı tırnaklara, cilde ve saçlara parlaklık veren bir yapıya sahiptir. Özellikle argan yağının tırnaklara olan faydaları sıklıkla konuşulmaktadır. Bakımlarınızın çoğunluğunda size yardımcı olacak Doğal Argan Yağının faydalarına göz atalım.

Argan Yağının Faydaları

Bakımlarınızın çoğunda sizler için besleyici özelliğe sahip olan argan yağı tırnaklarınızın daha parlak, güçlü ve sağlıklı olmasına yardımcı olurken tırnak kırılmalarını önlemeye yardımcı olur. Cilt bakımınız için ideal bir nemlendirici olacak bu yağ güzelleştirici etki de bulundurmaktadır. Akne ve siyah nokta oluşumunu da engellemeye yardımcı olur. Tırnak eti problemlerini gidermek için tırnak etlerinize birkaç damla damlatarak yapacağınız masaj problemlerini gidermenize, soyulma ve kırılmaları da engellemenize yardımcı olacaktır.

Argan Yağı Nasıl Kullanılır?

  • Tırnaklarınız için, tırnak etlerine ve üstlerine masaj yaparak yedirin. Elinize bir eldiven takıp 10 dakika bekletmeniz emilimini kolaylaştıracaktır.
  • Cildiniz için 1-2 damla argan yağını elinize alıp yayın. Daha sonra cildinize ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız, nemlendirici etkileri dışında kırışıklıkları da gidermeye yardımcı olacak vitaminler de içermektedir.
  • Saç diplerine uygulayabileceğiniz bu yağı, derinize masaj yaparak kolayca emilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle saçı canlandırmaya, onarmaya ve daha canlı bir görünüm elde etmelerine yardımcı olur.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Arifoğlu Argan Yağı 10 Ml – Doğal Bakım Yağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun